Сьогодні Україна вшановує пам’ять полеглих воїнів-десантників

Дата: 02.08.2023 09:39

Сьогодні Україна вшановує пам’ять полеглих воїнів-десантників

2 серпня українці віддають данину поваги та вдячності усім полеглим воїнам-десантникам – тим, хто проходив службу в лавах Повітряно-десантних, Аеромобільних, Високомобільних і Десантно-штурмових військах, і загинув, виконуючи військовий обов’язок у локальних конфліктах ХХ століття, у миротворчих місіях та захищаючи рідну Україну від російського окупанта.

Вічна пам’ять Героям!

Нагадуємо, що з 2017 року ВДВ в українській армії немає – Високомобільні десантні війська офіційно перейменували на Десантно-штурмові війська Збройних сил України і своє свято воїни-десантники відзначають щорічно 21 листопада.  Дату обрали невипадково це день Архистратига Михаїла, командира “Божого війська” і покровителя десантних військ ЗСУ, а свято називається – День десантно-штурмових військ України.