Дата: 14.07.2023 12:54

До уваги жителів громади!

Височанська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляємо про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: суцільно санітарні рубки філією ,,Ніжинське лісове господарство’’.

Ознайомитися з повідомленням про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля можливо на офіціному веб-сайті Височанської сільської ради.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня децентралізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України; Департамент екологічної оцінки та контролю: поштова адреса:03035, м.Київ, вул.Василя Липківського, 35; тел. (044) 206-31-40; (044) 206-31-50; e-mail: OVD@mepr.gov.ua.