Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Міжопалювальний період – найзручніший час для того, щоб подбати про власну безпеку!

Дата: 11.07.2023 15:46
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

Міжопалювальний періоднайзручніший час для того, щоб подбати про власну безпеку!

Профілактика – головний спосіб попередити несправності. Щоб підготуватись до нового опалювального сезону та уникнути аварійних ситуацій у своїй оселі, потрібно регулярно перевіряти стан газових мереж та приладів. Витоки газу є основною причиною викликів аварійно-диспетчерської служби 104, і є вкрай небезпечними для здоров’я. Найчастіше витоки трапляються на різьбових з’єднаннях і вимикаючих пристроях - через вплив погодних умов та тривалий час експлуатації систем газопостачання. Саме тому всі будинкові газові системи потребують технічного обслуговування – навіть візуально справні. 

Технічне обслуговування (ТО) – це контроль стану внутрішніх систем газопостачання, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення та інші операції з утримання їх у справному та працездатному стані. Міжопалювальний період – найзручніший час для того, щоб провести таке обстеження. Особливо це стосується приватних домоволодінь, які використовують газ для опалення.

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» передбачає, що технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у приватних оселях та багатоквартирних будинках здійснюється за рахунок власника чи співвласників. Для цього вони або управитель будинку мають укласти договір з профільною організацією, яка має необхідні дозволи на проведення робіт з газовим обладнанням. Ліцензування компаній здійснює Державна служба з питань праці.

ТО внутрішніх мереж та газових приладів необхідно проводити раз на рік. Укладення договору відбувається на добровільних засадах. Звертаємо вашу увагу, що до вартості договору не включене обслуговування газових приладів та ремонт внутрішніх мереж та приладів обліку (їх вартість визначається індивідуально для кожного споживача в залежності від його обладнання). 

АТ «Чернігівгаз» має 65-річний досвід роботи, відповідні дозволи, ліцензії, кваліфікований персонал та необхідне сучасне обладнання. Компанія пропонує різні пакети послуг з ТО внутрішніх мереж і обслуговування газового обладнання для приватних та багатоквартирних будинків в залежності від потреб споживачів. Отримати інформацію про всі пакети послуг та замовити їх можна в Клієнтських просторах 104.ua, або в контакт-центрі 067 65 64 104, (0462) 61 62 04.

Як замовити технічне обслуговування - 8 кроків:

Написати заяву у найближчому 104.ua Клієнтському просторі або зателефонувати до Контакт-центру 067 65 64 104, (0462) 61 62 04

Чекати на візит фахівця АТ «Чернігівгаз».

Вас попередять про дату і час проведення ТО, працівник компанії має пред’явити посвідчення під час візиту.

Підписати договір про ТО АТ «Чернігівгаз», наданий працівником компанії.

Працівник компанії проведе профілактику та огляд внутрішньої газової мережі: щільність з’єднань газопроводів; наявність та герметичність футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку; працездатність і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах; усуне можливі витоки на муфтових з’єднаннях.

Підписати акт виконаних робіт, який надасть працівник компанії.

Працівник компанії запропонує сплатити карткою за допомогою POS-terminal, надасть квитанцію.

Якщо бажаєте сплатити у банку, працівник компанії надасть рахунок, який потрібно оплатити протягом 5 робочих днів.

Вчасне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж - це вклад у безпеку родини. Довірте справу професіоналам - наша команда фахівців впевниться у вашій безпеці.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень