Рятувальники провели профілактичну роботу по місцях відпочинку громадян на водоймах

Дата: 11.07.2023 12:59

З настанням весняно – літнього періоду на Борзнянщині на водоймах загинуло 3 людини. З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах та дотримання правил поведінки населення під час відпочинку на воді фахівці Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області 10 липня провели профілактично-роз'яснювальний рейд по місцях масового відпочинку населення та гостей Борзнянщини на водних обєктах.

Співробітники Служби порятунку наголошували громадянам про необхідність суворого дотримання правил безпечної поведінки на воді, зокрема не запливати далеко від берега, не перегріватись на сонці та купатись лише у спеціально обладнаних для цього місцях. Крім того, рятувальники звертали увагу батьків на необхідності слідкувати за розвагами дітей та не залишати їх без належного нагляду.

У процесі просвітницької роботи громадяни отримали пам'ятки із заходами безпечної поведінки на воді та першочерговими діями надання допомоги потопаючим.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області