ІНСТРУКТАЖІ МПК

Дата: 30.06.2023 13:02

Протягом червня 2023 року працівниками Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області проведено роботу з працівниками підрозділу місцевої  пожежної охорони с. Високе (Височанської ТГ). Під час проведеної роботи працівникам надано необхідну методичну та практичну допомогу у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, недопущення виникнення пожеж, загибелі й травмування людей на них, а також доведено правила пожежної безпеки в побуті, під час перебування людей на водоймах, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів та при отриманні сигналу "Повітряна тривога". Всі ці питання люди повинні чітко знати та усвідомлювати, адже від їх безумовного виконання залежить їх життя та життя тих, хто знаходиться поруч.

Ніжинське РУ ГУ ДСНС

України у Чернігівській області