Сергій Григорович Яременко

Дата: 15.06.2023 13:46

Фото без описуСергій Григорович Яременко народився 9 травня 1978 року в с. Галайбине. Навчався в Галайбинській школі з 1985 по 1993 рік. У 1995 році закінчив Височанську ЗОШ, згодом Чугуєво-Бабчанський лісний технікум. Проходив строкову службу в армії.  Довгий час проживав у Полтавській області, працював лісником ДП «Миргородське лісове господарство».  Згодом повернувся  в рідне село Галайбине, працював  єгерем у ТОВ «Вершина». Був двічі одружений, дітей не мав.

Призваний до ЗСУ 17 січня 2023 року. Служив стрільцем-санітаром механізованого батальйону  військової частини  А4773. Загинув 5 червня 2023 року поблизу населеного пункту Рівнопіль Донецької області, захищаючи  Батьківщину від окупантів. Похований 14 червня 2023 року в селі Галайбине.