На Чернігівщині продовжується розмінування населених пунктів і територій області

Дата: 14.06.2023 10:53

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області продовжують виконувати завдання за призначенням.

Загалом з початку бойових дій саперами ДСНС вилучено 51742 боєприпаси та відреаговано на 4664 виклики.

Рятувальники Головного управління ДСНС вкотре звертаються до громадян з проханням не нехтувати заходами безпеки. Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів потрібно негайно повідомити відповідні екстрені служби по лінії "101" або "102".

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області