У Височанській громаді пролунали останні дзвоники

Дата: 01.06.2023 12:20

У  Височанській громаді пролунали останні дзвоники

31 травня з нагоди завершення навчального року в школах громади проведено свято останнього дзвоника. Учні разом з невтомними вчителями приготували всім прекрасні виступи із віршами і співами, присвяченими Україні та  рідним школам.

Вітаємо школярів із завершенням навчального року! Сподіваємося, що наші випускники здобудуть гарну сучасну освіту, зроблять правильний вибір майбутньої професії та змінять нашу країну на краще. Бажаємо всім дітям та дорослим  безпечних і мирних канікул, яскравих враженьенергії літнього сонця, нових сил для нового навчання.

Висловлюємо безмежну вдячність нашим захисникам  за  можливість для наших дітей проживати і навчатись у рідній країні.

Особливі слова подяки адресуємо батькам, які спонукали дітей до науки, і педагогам, які попри всі негаразди, у різних  умовах надавали якісні знання.

Миру нам усім та щасливої життєвої долі нашим дітям! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!