Сьогодні вшановуємо воїнів-піхотинців

Дата: 06.05.2023 19:19

Сьогодні вшановуємо воїнів-піхотинців

Сьогодні,  6 травня, українці вшановують  мужності та героїзм воїнів механізованихмотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, що самовіддано  борються за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

День піхоти відзначається 6 травня, оскільки саме цього дня у 1648 році козаки здобули перемогу у битві біля Жовтих Вод. Це перша переможна битва Національної визвольної боротьби під керівництом Богдана Хмельницького. Крім того, 6 травня відзначається християнське свято День Георгія Побідоносця, який вважається покровителем українських воїнів.

Шановні воїни-піхотинці, достойні нащадки українських козаків! Висловлюємо вам щиру повагу за мужність і незламність, дякуємо всім, хто береже спокій наших рідних та наші домівки. Ми у ваших надійних руках! Хай вас оберігає Господь, а Святий Георгій Побідоносець допоможе вам пришвидшити перемогу. Залишайтеся такими ж сильними, добрими, мудрими та обов'язково повертайтеся додому!

Слава Україні! Слава українським піхотинцям!