Конкурс мікрогрантів для підтримки мікробізнесу в Чернігівській області

Дата: 04.05.2023 11:06

Конкурс мікрогрантів для підтримки мікробізнесу в Чернігівській області

Міжнародна Організація ZOA оголошує конкурс мікрогрантів для підтримки мікробізнесу в Чернігівській області Міжнародна Організація ZOA (Нідерланди) повідомляє про старт програми підтримки мікробізнесу у Чернігівській області. Фізичні особи – підприємці, та особи, що мають на меті зареєструвати бізнес можуть отримати фінансову підтримку до 3000 євро. Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3LclQNr З учасниками будуть проведені глибинні інтерв`ю, відібрані учасники пройдуть одноденний тренінг у Чернігові з розробки бізнес-плану, після чого розроблять власний. Після успішного захисту бізнес-плану учасники отримають грант на придбання обладнання/матеріалів для розвитку або старту свого бізнесу. Прийом заявок триватиме до 31.05.2023 р.

Інформація надана Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області

Тел.(063) 8988607