До уваги жителів громади!

Дата: 02.05.2023 12:29

До уваги жителів громади!

03 травня 2023 року в приміщенні Височанської сільської ради (в залі засідань) з 11:00 фахівці Благодійного фонду «Право на захист» надаватимуть безоплатну правову допомогу громадянам з питань, пов’язаних із внутрішнім переміщенням, перетином кордону, соціальними виплатами, а також забезпеченням гуманітарної підтримки внутрішньо-переміщених осіб і тих хто постраждав від війни.

Представники Фонду надають ВПО консультації та роз’яснення що стосуються можливості таких осіб у регіональних і місцевих програмах по наданню допомоги та підтримки населенню (пільг, компенсацій, тощо).

Благодійний фонд «Право на захист» є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Детальніше про діяльність Фонду можна ознайомитися за посиланням: https://r2p.org.ua/