Робоча поїздка

Дата: 27.04.2023 10:28

26  квітня сільський голова Олег ВАСИЛЕНКО здійснив робочу поїздку до Тростянського та Носелівського  старостинських округів. У с. Тростянка керівник громади провів  прийом громадян з особистих питань. Жителі звернулися  з  проханням  вирішити питання транспортного сполучення села з м. Борзна. Наразі маршрут Борзна-Тростянка   не обслуговується приватними перевізниками через слабкий пасажиропотік. Олег ВАСИЛЕНКО запевнив, що дане питання вирішено у ході співпраці зі СТОВ «ДРУЖБА-НОВА» і підвіз громадян за даним маршрутом здійснюватиметься  раз на тиждень безкоштовно. Також обговорили питання переукладання договір оренди земельних часток (паїв) зі СТОВ «Дружба-НОВА». Зі старостами Ольгою ГОРДІЄНКО та Валентиною МАТВІЄНКО  обговорили актуальні проблеми жителів округу.