Відбулося засідання оргкомітету по проведенню відкритого турніру з футболу на Кубок імені Миколи МИШКА

Дата: 27.04.2023 10:24

26  квітня під головуванням сільського голови Олега ВАСИЛЕНКА проведено засідання організаційного комітету по проведенню відкритого турніру з футболу на Кубок імені Миколи МИШКА. У засіданні взяли участь секретар Височанської сільської ради Лілія КАЛЮЖНА; т.в.о. начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Височанської сільської ради Лідія СВИРИДЕНКО; головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Височанської сільської ради Тетяна МИШАСТА; директор Центру культурних послуг Височанської сільської ради Марія РОГОВА; Олександр ДЖУРА – інструктор з фізичного  виховання та спорту відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Височанської сільської ради; Олег СУТЧЕНКО – вчитель фізичної культури Галайбинської гімназії, Микола УШКАЛЕНКО – капітан Височанської команди, Віктор ІВАНИЦЬКИЙ – директор КП «Височанське», Ірина ТАТАРЕНКО – начальник загального відділу Височанської сільської ради.

У ході засідання обговорили основні організаційні питання: визначення дати проведення спортивного заходу, формат урочистої частини, організація футбольного турніру (кількість команд-учасників, суддівство, нагородження учасників),  готовність  спортивного стадіону в с. Високе (упорядкування футбольного поля, облаштування місць для вболівальників), інформування населення про захід.

За результатами обговорення визначено дату проведення турніру -                     13 травня  2023 року,  а також  дано доручення членам Оргкомітету щодо якісної підготовки і проведення на належному рівні даного спортивного заходу.