Рятувальники роз'яснюють громадянам правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 21.04.2023 12:07

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

20 квітня Сьогодні рятувальники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час профілактичних рейдів на Борзнянщині нагадали громадянам основні правила поводження при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Зокрема, спілкуючись із населенням рятувальники наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно відразу повідомити про знахідку за номером "101" або "102", не торкатися, а тим більше переносити їх в інше місце. Окрему увагу рятувальники акцентували на тому, що батьки повинні постійно розповідати своїм дітям, що таке вибухонебезпечний предмет та, яку небезпеку він несе. Всі співрозмовники отримали інформаційні пам’ятки з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області