Привітали пожежників з професійним святом

Дата: 18.04.2023 09:09

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

17  квітня сільський голова Олег ВАСИЛЕНКО здійснив робочу поїздку  до Новомлинівського  старостинського округу. Керівник громади провів  робочу зустріч з посадовими особами округу та учасниками місцевої пожежної охорони. Зі старостою Надією РОЄВОЮ обговорили актуальні проблеми жителів округу, стан справ по здійсненню робіт з благоустрою населених пунктів.

Олег ВАСИЛЕНКО поспілкувався з пожежниками на предмет першочергових потреб для забезпечення швидкого реагування на виникнення пожеж та привітав їх з професійним святом - Днем пожежної охорони, побажавши їм міцного здоров’я, віри і витримки, мирного неба над головою. Керівник громади  відзначив Почесними грамотами Височанської сільської ради учасників місцевої пожежної команди - Віктора БОГДАНА, Володимира КОРНІЄНКА, Володимира ХАБЕНКА та Миколу ТОЛОКА, за вагомий особистий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захист життя і здоров’я людей, майна від пожеж та з нагоди Дня пожежної охорони.

Загальний відділ Височанської сільської ради