13 квітня 2023 року в приміщенні Височанської сільської ради відбулося засідання позачергової двадцять першої сесії восьмого скликання

Дата: 14.04.2023 14:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

13  квітня  2023 року в приміщенні  Височанської  сільської ради відбулося засідання позачергової двадцять першої сесії восьмого скликання, на якому розглядалися питання:

1.Про внесення змін до бюджету Височанської територіальної громади на 2023 рік, затвердженого рішенням 18 сесії восьмого скликання Височанської сільської ради від 20.12.2022 року №43-18/VIII.

2. Про затвердження акта приймання-передачі виплатних документів одержувачів компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

3. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

4. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Височанської сільської ради на 2023 рік.

5. Земельні питання.

6. Інші питання.

Усі питання порядку денного депутати розглянули та прийняли відповідні рішення.

На засіданні сесії обговорювалося питання  медичного обслуговування населення, а саме можливості надання послуг первинної медицини медичними працівниками на базі  Височанської  амбулаторії зальної практики сімейної медицини. З даного питання перед депутатами сільської ради виступив директор КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Борзнянської міської ради Чернігівської області» Сергій ЧЕРНОВ.