Рятувальники дбають про безпеку вірян під час Великодніх свят

Дата: 14.04.2023 08:27

Рятувальники дбають про безпеку вірян під час Великодніх свят

З метою забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки під час святкових богослужінь з нагоди Великодня, рятувальники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС відвідали та здійснили огляд культових закладів, провели роз`яснювальну роботу серед настоятелів.

Під час проведених рейдів працівники Служби порятунку особливу увагу звертали на наявність первинних засобів пожежогасіння, стан шляхів евакуації та електрообладнання. Настоятелям храмів було роз’яснено основні вимоги пожежної безпеки, порядок дій у випадку виникнення пожеж, як користуватися вогнегасником, а також акцентовано увагу на заходах безпеки під час використання відкритого вогню, зокрема лампадок та свічок. На завершення священикам надали інформаційні листівки та побажали безпечних свят.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області