Супрун Сергій Євгенович

Дата: 10.04.2023 15:44

Фото без описуСупрун Сергій Євгенович народився 6 травня 1987 року в селі Бондарівка Сосницького району (нині  Корюківський район). Закінчив Прачівську ЗОШ І-ІІІ ступенів (Борзнянська територіальна громада). Протягом 2005-2006 років проходив строкову військову службу. Довгий час разом з сім’єю проживав у с. Галайбине (Височанська територіальна громада).

Після повномасштабного ворожого вторгнення Сергій добровільно долучився до ЗСУ. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А4590 на посаді стрільця-санітара.

Загинув 5 квітня 2023 року  під час виконання бойового завдання на Луганщині поблизу села Діброва. Попрощалися з земляком на його малій батьківщині. Похований на кладовищі рідного села.