відбувся семінар (навчання)

Дата: 30.03.2023 18:27

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

30 березня, відбувся семінар (навчання) з питань організації харчування в закладах освіти.

Ініціаторами та спікерами цього заходу були начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен та начальник Ніжинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський.

Семінар проводився для  голів територіальних громад, начальники відділів освіти, керівників закладів освіти, медичні працівники та працівники харчоблоків Борзнянської, Височанської, Комарівської, Плисківської територіальних громад.

У навчанні від Височанської територіальної громади взяли участь начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Чечель Ганна Сергіївна, директори загальноосвітніх закладів, ДНЗ та працівники харчоблоків.

Спеціалісти відділів Головного управління та Ніжинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області обговорили з присутніми нагальні теми щодо організації харчування, а саме:

• вимоги до організації харчування в закладах освіти;

• вимоги щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР);

• відбір зразків води, продуктів харчування для проведення лабораторних досліджень, взяття змивів з об’єктів навколишнього середовища;

• вимоги до утримання та оснащення харчоблоків закладів освіти.