Вітаємо легендарну Національну Гвардію з професійним святом!

Дата: 26.03.2023 08:10

Вітаємо легендарну Національну Гвардію з професійним святом!

Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кровю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали на захист України. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії.

Саме тоді жорстокий московський ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає!

І сьогодні наша рідна Національна Гвардія не лише мужньо тримає оборону, а й гонить ворога зі святої української землі.

Українська Гвардія протидіє спробам ворожої агентури, терористів, диверсантів, зрадників, криміналітету та провокаторів дестабілізувати ситуацію всередині країни.

Українські Нацгвардійці – це наша справжня еліта - професійні, навчені військові, які готові віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.

Щира вдячність вам, Національна гвардія України, за вашу нелегку службу, особливо тим, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаємо вам всіляких успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні. Зичимо усім гвардійцям, їхнім рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру і добра!

Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Слава Україні! Героям Слава!