ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 24.03.2023 08:35

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Відповідно до п. 7 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509, внутрішньо переміщена особа зобов’язана (далі – ВПО):

повідомити про зміну місця проживання уповноваженому органу  за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання;

повідомити уповноваженому органу за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду.

Для повідомлення про виїзд ВПО може написати відповідну заяву                        у Борзнянський відділ управління соціального захисту населення, відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Височанської сільської ради або самостійно через за стосунок Дія у категорії послуги для внутрішньо переміщених осіб обрати відповідну дію – зміна фактичного місця проживання чи скасувати статус ВПО.