Відбулася двадцята сесія Височанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 22.03.2023 16:07

22  березня 2023 року в приміщенні  Височанської  сільської ради відбулося засідання чергової двадцятої  сесії восьмого скликання, на якому розглядалися питання:

1. Звіт про виконання бюджету Височанської  сільської ради за 2022 рік.

2.Про внесення змін до бюджету Височанської сільської ради на 2023 рік, затвердженого рішенням 18 сесії восьмого скликання Височанської сільської ради від 20.12.2022 року №43-18/VIII.

3. Про затвердження  розпоряджень сільського голови з основної діяльності за 2022 рік.

4. Про розгляд заяв щодо надання надання матеріальної допомоги.

5. Земельні питання.

6.  Про затвердження положення про надання платних послуг населенню комунальними закладами культури Височанської сільської ради.

7. Про внесення змін до Статуту КЗ «Центр культурних послуг Височанської сільської ради».

8. Про створення філій Центру культурних послуг Височанської сільської ради, затвердження їх структури та положень.

9. Про затвердження Положення про громадські слухання у Височанській територіальній громаді.

10. Інші питання.

Усі питання порядку денного депутати розглянули та прийняли відповідні рішення.