Просяник Віктор Михайлович

Дата: 22.02.2023 08:21

Фото без опису Молодший сержант Просяник Віктор Михайлович народився 12 січня 1975 року в селі Велика Доч.  Закінчив  Височанську загальноосвітню школу. Проходив строкову службу в армії. До повномасштабного вторгнення проживав у місті Фастів Київської області, працював на підприємстві в Києві.  На початку повномасштабної війни був призваний до лав Збройних сил України. Проходив службу в складі 30-ї окремої механізованої бригади. Разом з побратимами давав гідну відсіч загарбнику, до останнього борючись за свободу та незалежність Батьківщини. Загинув 13 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка на Донеччині в результаті артилерійського обстрілу. Похований 18 жовтня 2022 року у селі Велика Доч.