Олещенко Юрій Михайлович

Дата: 21.03.2023 13:47

Фото без опису Юрій Михайлович Олещенко народився 1 вересня 1988 року в селі Галайбине.  Навчався у Галайбинській загальноосвітній школі, яку закінчив з відзнакою. Випускник 2006 року фізико-математичного профілю Чернігівського обласного педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді. Закінчив Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю «інформатика, англійська мова і зарубіжна література». З 2011 року по 2022 рік працював викладачем інформатики у закладах вищої освіти у м. Київ та Київської області. 25 вересня  2023 року долучився до лав ЗСУ (до військової частини А0281). Віддано боронив свободу та незалежність рідної Батьківщини від нахабної російської нечисті.  Був талановитим, світлим, щирим, неймовірно добрим. Загинув 11 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині в результаті артобстрілу. Похований 18 березня 2023 року в рідному селі Галайбине.