Добровільний пожежний рух в Україні набирає обертів.

Дата: 16.03.2023 13:17

Добровільний пожежний рух в Україні набирає обертів.

У зв’язку із актом збройної агресії Російською Федерацією значно зросли обсяги проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на територіях, які постраждали внаслідок військових дій. З початком нападу зруйновано велику кількість будівель та споруд, серед яких лікарні, навчальні заклади, житлові будинки, промислові об’єкти та заклади культурної сфери.

Для убезпечення громадян, з метою надання допомоги пожежно-рятувальним підрозділам у подоланні наслідків надзвичайних ситуацій по всій Україні створюються добровільні формування цивільного захисту (ДФЦЗ), що є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюються під час загрози виникнення або при безпосередньому виникненні надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

Усі бажаючі взяти участь у формуванні та роботі ДФЦЗ можуть зареєструватися на офіційному  веб-порталі «Добровільна та місцева пожежна охорона» (dmpo.dsns.gov.ua) в розділі «Я прагну стати добровольцем» шляхом заповнення відповідної анкети.