проведено роботу з працівниками підрозділу місцевої пожежної охорони с. Високе (Височанської ТГ).

Дата: 01.03.2023 15:56

Фото без описуФото без описуФото без опису

28 лютого 2023 року працівниками Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області проведено роботу з працівниками підрозділу місцевої  пожежної охорони с. Високе (Височанської ТГ). Під час проведеної роботи працівникам надано необхідну методичну та практичну допомогу у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, недопущення виникнення пожеж, загибелі й травмування людей на них. Також рятувальники спільно з працівниками місцевої пожежної охорони довели правила пожежної безпеки в побуті, під час перебування людей на водоймах, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, а також при отриманні сигналу "Повітряна тривога". Всі ці питання люди повинні чітко знати та усвідомлювати, адже від їх безумовного виконання залежить їх життя та життя тих, хто знаходиться поруч.