Вшануймо пам'ять Героя.

Дата: 25.02.2023 10:33

Вшануймо пам'ять Героя.

Рівно рік тому, 25 лютого 2022 року, у боротьбі з російським агресором та злочинцем загинув наш  земляк Мишко Микола Іванович. Одночасно з болем і гордістю  в душі ми згадуємо сьогодні нашого Героя, який став на захист Батьківщини ще у 2014 році  і загинув на початку повномасштабної війни, обороняючи від ворога рідну Чернігівщину.

Дорогою ціною - ціною життів таких героїв як  Микола  - наша нескорена нація  зупинила зло  й тиранію і сьогодні продовжує звільняти свої землі від російської нечисті.

З особливим теплом сьогодні згадуємо  свого загиблого колегу  Миколу Івановича Мишка і ми – працівники Височанської сільської ради. Висловлюємо щире співчуття рідним, друзям, побратимам і всім, хто знав цю чудову людину.

Просимо всіх жителів громади  вшанувати  пам'ять Героя вдячним словом і молитвою і надалі не забувати  про подвиги  наших воїнів та їх щиру  жертовність.

Герої не вмирають – вони поповнюють ряди небесного війська  і завжди живі в наших серцях!