Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

СПІВПРАЦЯ З БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 14.02.2023 10:26
Кількість переглядів: 134

СПІВПРАЦЯ З БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

З кожним роком соціально – виховна робота з особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, стає все більш об’ємною та плідною. З набранням чинності наказу Міністерства юстиції України  №272/5 від 29.01.2019 року «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально – виховної роботи з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі», в практичну діяльність органів з питань пробації введено проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та складання індивідуального плану роботи з засудженими особами, з метою зменшення кількості криміногенних потреб даних осіб. Боротьба з факторами, що сприяють вчиненню особами кримінальних правопорушень, не можлива без налагодження належним чином співпраці  між всіма органами та установами, діяльність яких пов’язана з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя або притягувались до кримінальної відповідальності. Так, лише при охопленні всіх сфер життя засудженої особи, можливо розробити та виконати необхідний для її виправлення комплекс заходів.

Невід’ємною частиною пробаційних заходів є підвищення правової культури засудженого. Саме тому співпраця з системою безоплатної правової допомоги є необхідною та актуальною.

Так, на базі Ніжинського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області кожного першого вівторка місяця з 9 до 12 години працює дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. 

Найбільш поширеними питаннями з якими звертаються до дистанційного пункту суб’єкти пробації є ті, що стосуються порядку отримання паспорту, прийняття спадщини, порядку реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, виїзду дитини за кордон, встановлення інвалідності, вирішення сімейних питань.

 

Ніжинський районний сектор №4

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень