Про діяльність ЦНАПу

Дата: 03.02.2023 13:27

Про діяльність ЦНАПу

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Височанської сільської ради за 2022 рік надано 7359 адміністративних послуг. З них:

• 3885 послуг пов’язаних з Державним реєстром нерухомого майна;

• 3013 послуг соціального характеру (прийом заяв на отримання субсидій, пільг, різних видів допомог, видача довідок, обліку ВПО);

• 311 послуг, пов’язаних з реєстрацією/зняттям з реєстрації місця проживання (перебування )особи;

• 105 – актів цивільного стану ( шлюб, народження, смерть);

• 45 – послуг з бізнесу.

На території Височанської ТГ зареєстровано за 2022 рік 363 внутрішньо-переміщені особи. Значну частину з них на даний час вже знято з обліку ВПО та скасовано дії відповідних довідок, проте ще 115 переселенців нині залишаються проживати в громаді.

Видано 32 посвідчення багатодітних родин, а також продовжено дію 22 таких посвідчень.

Станом на 01.01.2023 року 11 громадянам оформлено компенсацію за надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі  за  особами,  що потребують такого догляду.