Мачача Вадим Олександрович

Дата: 03.02.2023 12:07

Фото без описуФото без описуМачача Вадим Олександрович Народився 4 квітня 1996 року у селі Галайбине Борзнянського району. У 2011 році закінчив Галайбинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, того ж року вступив до Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму. Після закінчення навчання у 2015 році став студентом Сумського  національного аграрного університету, який закінчив у 2017 році, отримавши ступінь вищої освіти бакалавр по спеціальності агрономія. Паралельно з дистанційним навчанням почав працювати в Києві озеленювачем та садівником. В кінці 2021 року отримав посаду керівника у магазині садових товарів. Разом з братом-близнюком, з перших днів повномасштабного вторгнення рашистів в Україну, пішов добровольцем на захист Батьківщини. Проходили службу в 58-ій окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського. Захищаючи східні рубежі держави, під селищем Покровське Донецької області, 10 червня Вадим був тяжко поранений. На жаль, попри всі зусилля медиків, його так і не вдалося врятувати… Помер 12 червня 2022 року. Поховали Героя-захисника в рідному селі Галайбине.