Рятувальники ДСНС України застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Дата: 15.12.2022 12:21

Рятувальники ДСНС України застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Водойми ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків. Тому, аби нагадати ці правила, співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Борзенка в Борзні.

Під час спілкування рятувальники застерегли чоловіків утриматись від виходу на тонку кригу водойм в період нестійкої морозної погоди та температурних коливань, порадили не пробивати поруч багато лунок, обов'язково мати з собою засоби зв'язку та порятунку. Рятувальники надали тематичні пам'ятки щодо безпечного перебування на водоймах взимку та закликали у разі виникнення надзвичайної події не зволікати, а негайно телефонувати до Служби порятунку за номером 101.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області