Загинув на пожежі

Дата: 29.11.2022 14:20

Загинув на пожежі

27 листопада о 03:30 до 24 Державної пожежно – рятувальної частини в Борзні надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в Красносільському.

На час прибуття рятувальників до місця пожежі, вогонь розповсюдився по всій площі будинку.

Вогнеборці о 04:25 пожежу локалізували та о 04:50 остаточно ліквідували.

Під час розбору конструкцій покрівлі, перекриття та стін будівлі в одній із кімнат будинку рятувальники виявили тіло 34-річного чоловіка. В результаті пожежі вогнем знищено житловий будинок та майно. Причина пожежі встановлюється слідством. До гасіння пожежі залучалися рятувальники з Борзни та вогнеборці місцевої пожежної команди с. Комарівка.

У зв’язку з цим, рятувальники ДСНС закликають населення берегти своє життя та майно від пожеж, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області