КРИЗОВА ПІДТРИМКА

Дата: 14.11.2022 12:43

Фото без описуВійна в Україні психологічно виснажує абсолютно усіх українців та українок.
Ракетні обстріли, повітряні тривоги, перебої з електрикою, необхідність адаптуватися в нових реаліях знову, і знову.

Складно і тим, хто знаходиться далеко від дому, наодинці з проблемами, без знання мови, без роботи, без підтримки близьких людей поруч.

Люди знаходяться у вразливому стані, тому можуть частіше потрапляти в ситуації психологічного та домашнього насильства, токсичних стосунків, дискримінації, трудової експлуатації, особливо за кордоном, коли дуже потрібна робота.

Дуже важливо звертати увагу на свій психологічний стан та своєчасно звертатися по допомогу.

❗️Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює 24/7.
На лінії працюють психологи, юристи та соціальні працівники.

Ви НЕ самотні.
Попіклуйтеся про свій психологічний стан ❤️

📲 116 123
📞 0 800 500 335
Telegram: @NHL116123
❗️Якщо ви знаходитесь за кордоном, на телеграм можна телефонувати.

Анонімно. Конфіденційно. Безкоштовно.

#ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStrada #LaStradaUkraine