Рятувальники проводять цікаві заходи з мінної безпеки для підростаючого покоління

Дата: 09.11.2022 12:31

Співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області в закладах загальної середньої та дошкільної освіти проводять пізнавальні інформаційні заходи для підростаючого покоління з використанням методичних матеріалів, спільно розроблених фахівцями UNICEF та ДСНС України.

Під час зустрічей рятувальники насамперед наголошують, що слід чітко засвоїти основні правила - в жодному разі нічого не чіпати на вулиці, у транспорті, адже небезпечна вибухівка може бути замаскована в іграшки, яскраві пакунки, гаманці, торбинки тощо. Фахівці ДСНС надають учням та вихованцям закладів освіти попереджувальні листівки, цікаві розмальовки, розвиваючі ігри, буклети, наліпки та лабіринти, які не залишають байдужою жодну дитину.

Також для вивчення з дітьми правил безпеки життєдіяльності під час навчального процесу, а також оновлення існуючих інформаційних стендів й куточків в закладах освіти, рятувальники передали керівникам і педагогам методичні матеріали та агітаційні плакати.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області