До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Дата: 02.11.2022 17:54

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Працівники та підоблікові Ніжинського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області  долучились до проведення заходів з нагоди відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, рішення про проведення яких прийняв Кабінет Міністрів під час засідання 12 жовтня 2022р..

Згідно з затвердженим Кабінетом Міністрів планом, в органах державної влади та місцевого самоврядування, в закладах освіти, культури, наукових установах, музеях України відбудеться низка заходів, зокрема, урочистості, тематичні виставки, круглі столи, бесіди, семінари, літературні читання, екскурсії, з метою вшанування цієї видатної людини.

Підобліковим сектору було продемонстровано презентацію з біографією Григорія Сковороди, який, без сумнівує видатним українським філософом-містиком, богословом, поетом та  педагогом, та обговорено цікаві факти з його життя.

Ніжинський районний сектор №4

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області