Український ветеранський фонд

Дата: 18.10.2022 09:46

З якими проєктами варто подаватись на фінансування від Українського ветеранського фонду?

Громадські об’єднання та спілки можуть отримати від 500 тисяч до 1 мільйона гривень у рамках програми “ВАРТО+ГО” від УВФ. Цією програмою ми підтримуємо ті організації, які працюють на благо ветеранів, їхніх родин та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Ми не обмежуємо громадські об’єднання у їхніх проєктах для ветеранів. Найважливіше, щоб вони були безоплатними та працювали над:

? захистом прав і свобод ветеранів та членів їхніх сімей

? задоволенням суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів

Ділимось нашими очікуваннями щодо цілей заявок, які отримаємо на фінансування.

Менторська підтримка та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку:

? послуги та соціальна підтримка ветеранам-підприємцям

? персональне менторство ветеранського підприємництва

? підвищення конкурентоспроможності

популяризація ветеранського бізнесу на українському та міжнародному ринках.

Соціальний супровід ветеранів, членів їхніх родин та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України:

? адаптація ветеранів до цивільного життя за допомогою освітніх проєктів і з залученням експертів бізнес-шкіл, міжнародних фахівців

? активності та продукти, які покращують механізм соціального супроводу

? проєкти у співпраці з органами місцевого самоврядування та організацією “Право на безоплатну допомогу”: https://legalaid.gov.ua/

Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей полеглих захисників і захисниць:

? навчальні позашкільні активності різних напрямків, Наприклад, гуртки, дитячі табори, тренінги, культурно-масові заходи, кроскультурна взаємодія, програми соціального обміну

? правовий захист, покращення соціального супроводу

задоволення соціальних потреб. Наприклад, доступу до освіти, позашкільної, позакласної, факультативної діяльності

? програми з особистої безпеки

Ми подали лише наші приклади програм, які можуть отримати фінансування від Українського ветеранського фонду. Проте цей список не є обмеженням.

Маєте свій проєкт для ветеранів? Ваше об’єднання наділене статусом юридичної особи. Тоді подавайтесь та отримайте фінансування вашої ініціативи.

? Усі деталі за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_go/

Дедлайн подачі заявки – 7 листопада.