Рятувальники навчають громадян діям у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів

Дата: 11.10.2022 12:18

Мінна безпека - основна тема інформаційно - профілактичних рейдів, які проводять співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС у Чернігівській області. 11 жовтня свої знання з цього важливого питання поповнили жителі м. Борзна.

Під час бесід із рятувальниками містяни дізнались, які бувають вибухонебезпечні предмети, де на них можна натрапити та, що робити у разі їх виявлення.

Усі співрозмовники отримали від надзвичайників листівки з основними правилами з мінної безпеки. Крім того, щоб громадяни могли самостійно ознайомитися з цими правилами, фахівці ДСНС розмістили інформаційні пам'ятки в будівлях із масовим перебуванням людей, а також в житловому секторі.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області