До уваги жителів нашої громади!

Дата: 15.09.2022 12:01

До уваги жителів нашої громади!

16 вересня – Всесвітній день прибирання. Давайте разом зробимо наші села, вулиці чистішими.

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країні, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні. У 2021 році об’єднали 311665 учасників у 24 областях України, які очистили понад 3945 локацій від 1022 тон сміття, з яких 70 тони вторинної сировини відправили на перероблення. Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії, молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону. Загальносвітовий рух хоче об’єднати людей і зробити Україну чистішою з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності. У 2022 році Всесвітній день прибирання пройде з дотриманням карантинних норм, заборон, обмежень, які діють на період війни. Формати заходу в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, прибирання територій Обласні та Київська міська військові адміністрації (за списком) Щодо інформаційної підтримки міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо. Інші формати прибирання допускаються після відпрацювання заходів безпеки і рекомендації локацій прибирання органами місцевого самоврядування, ДСНС за наявності поруч сховища на випадок сигналу тривоги, уникаючи масового скупчення учасників. Державне агентство розвитку туризму України запрошує долучитися до загальносвітового руху 17 вересня 2022 року та разом із мільйонами активістів зі 191 країнами світу приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.