Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Податок з грошового забезпечення військовослужбовців залишиться у бюджетах громад Чернігівщини

Дата: 15.09.2022 10:11
Кількість переглядів: 186

Фото без опису

Податок з грошового забезпечення військовослужбовців залишиться у бюджетах громад Чернігівщини

Формуючи бюджет на 2023 рік, Верховна Рада планувала скасувати ПДФО до місцевих бюджетів з грошового забезпечення та інших виплат військовослужбовцям. Очільники громад виступили проти такого рішення. Представники Асоціації міст України мали багато дискусій з Мінфіном. Зрештою в цьому питанні їм вдалося дійти згоди.

Уряд схвалив проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік.  У схваленому Урядом проєкті Держбюджету-2023 врахована важлива пропозиція Асоціації міст України. 

«У схваленому Урядом проєкті Держбюджету-2023 врахована важлива пропозиція Асоціації міст України – ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців буде й надалі надходити до місцевих бюджетів. Дякуємо Міністерству фінансів України за співпрацю та розуміння місцевого самоврядування. Адже цей ресурс, що орієнтовно складе 54,4 млрд грн, критично важливий для усіх українських громад під час воєнного стану, особливо для розташованих у прифронтових зонах, оскільки є буквально єдиним джерелом фінансування життєво важливих послуг їх мешканцям. Громадам у тилових зонах ці кошти дозволять підтримувати переселенців та допомагати захисникам України», - заявив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

 

--

Чернігівське РВ АМУ

Офіс реформ у Чернігівській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень