Обговорення проєкту Закону України від 14.07.2022

Дата: 07.09.2022 12:55

Обговорення проєкту Закону України від 14.07.2022 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони»

З метою залучення громадськості до формування проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони» та підготовки і подання узагальненої інформації з цього питання у встановленому порядку до Верховної Ради України, Ніжинським  районним управлінням Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проведено робочу зустріч на якій були присутні члени МПК с. Високе. Під час зустрічі було обговорено проєкт  Закону України від 14.07.2022 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони», а також створення умов для подальшого розвитку громадського руху добровільної пожежної охорони України.

Ніжинське районне управління