Рятувальники Чернігівщини навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 23.08.2022 10:32

Щодня на Чернігівщині піротехнічні підрозділи ДСНС виявляють та знищують вибухонебезпечні предмети, які залишились на полях, приватних земельних ділянках, будівельних майданчиках та у лісосмугах після звільнення території від окупаційних військ. Аби люди знали, як себе поводити при виявленні даних предметів, рятувальники продовжують проводити роз’яснювально-профілактичні рейди, під час яких нагадують правила безпеки.

Під час бесід надзвичайники наголошують на тому, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно відразу повідомити про знахідку за номером "101" або "102", не торкатися, а тим більше переносити їх в інше місце. Окрему увагу рятувальники акцентували на тому, що батьки повинні постійно розповідати своїм дітям, що таке вибухонебезпечний предмет та, яку небезпеку він несе. Також фахівці Служби порятунку нагадують мешканцям населених пунктів про заборону цьогоріч відвідування лісових масивів у зв`язку з можливою мінною небезпекою.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області