Відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області звертає увагу!

Дата: 21.06.2022 12:29

Запровадження в Україні режиму воєнного стану вплинуло на функції та завдання відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення).

Працівники Відділення здійснюють свої повноваження в межах компетенції з врахуванням вимог діючого чинного законодавства, наказів й розпоряджень голови Національної служби посередництва і примирення (НСПП).

Пріоритетні напрямки діяльності спрямовані на запобігання виникненню розбіжностей стану соціально-трудових відносин та забезпечення своєчасного приведення у правове русло стихійних проявів протестної поведінки найманих працівників.

У разі виникнення передумов соціальної напруги у трудових колективах підприємств, установ, організацій області (незалежно від форм власності і організаційно-правових форм господарювання) з питань невиконання вимог законодавства про працю, виконання колективного договору, угоди або окремих їх положень, за сприянням у вирішенні проблемних питань, що виникають між працівниками і роботодавцями до Відділення мають право звертатися, як сторони конфлікту, так і місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання профспілок і роботодавців, заінтересовані у стабілізації стану соціально-трудових відносин на відповідній території.

Спеціалістами Відділення буде надана кваліфікована правова допомога з метою вирішення кожної конкретної конфліктної ситуації.

Пропонуємо звертатися за адресою:

14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімн. 909

Електронна пошта: dspp_chernigiv@ukr.net

Web-сторінка на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації:

www.cg.gov.ua (рубрика «Соціальна сфера»)

Зразок офіційного звернення

Начальнику відділення  Національної

служби посередництва  і примирення

в Чернігівській області

(від) працівників чи представників

трудового колективу підприємства

(установи чи організації), незалежно від

форми власності та форми

господарювання.

поштова адреса заявника

З А Я В А

Просимо надати роз’яснення про порядок законного врегулювання розбіжностей, які виникли у трудовому колективі (в т.ч. керівництва з трудовим колективом) з наступних питань :

(примірний перелік)

1. Наявності заборгованості із заробітної плати.

2. Невиплати поточної заробітної плати чи виплати її не у грошовому еквіваленті (врахувати як це передбачено в колективному договорі).

3. Невиплата компенсації за несвоєчасну виплату заробітної плати чи індексації доходів громадян згідно рівня інфляції.

4. Небажання керівника укладати колективний договір.

5. Невиконання положень колективного договору, Галузевої чи Регіональної угоди (перерахувати).

6. Інших питань, що стосуються порушень соціально-трудових відносин,      законодавства про працю, а також з охорони праці та інші,

а також, висунення вимог на адресу власника, порядку вступу в колективний трудовий спір та його вирішення.

Підписи заявників

З усіх питань надаються безкоштовні консультації (в межах компетенції Національної служби посередництва і примирення) за телефоном у м. Чернігові, е-mail: dspp_chernigiv@ukr.net.

Заяви можна надсилати за адресою : 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька 39, кім. 909, відділення НСПП в Чернігівській області.