Рятувальники проводять профілактично-роз`яснювальну роботу з населенням

Дата: 26.05.2022 17:53

Рятувальники проводять профілактично-роз`яснювальну роботу з населенням

Фахівці ДСНС України щоденно проводять профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, недопущення виникнення пожеж у природних екологічних системах та житловому секторі.

Перш за все, рятувальники наголошують на забороні випалювання сухої рослинності, її залишків та сміття на присадибних ділянках, акцентують увагу на недопущенні розведення відкритого вогню поруч із будівлями житлового та господарського призначення. Водночас, за допомогою інформаційних пам'яток нагадують громадянам алгоритм дій при знаходженні предметів, схожих на вибухонебезпечні, а також попереджають, що проведенням робіт із розмінування, знешкодження або знищення боєприпасів мають займатися виключно підготовлені фахівці.

Ніжинське районе управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області