З 21 квітня на Чернігівщині заборонено ходити в ліс

Дата: 13.05.2022 16:16

В Чернігівській області почала діяти тимчасова заборона для населення на відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів). Відповідне розпорядження видав 20 квітня начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Заборона не стосується представників Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Нацгвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також працівників комунальних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, спеціалізованих лісогосподарських підприємств.