Фахівці ДСНС провели профілактично-роз'яснювальні рейди серед мешканців населених пунктів

Дата: 11.05.2022 10:17

Громадянам були доведені основні заходи безпеки в побуті, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, під час перебування на відкритих територіях та поблизу торфовищ, акцентовано увагу на забороні відвідування лісових масивів. Особливу увагу надзвичайники приділяли батькам із дітьми, нагадали їм до яких наслідків може призвести залишення малечі без відповідного нагляду. Крім того, через зростання кількості пожеж в природних екосистемах області рятувальники наголосили, що за випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність та штрафні санкції від 3060 до 6120 для громадян і на посадових осіб - від 15300 до 21420 гривень.

В ході проведення профілактичних бесід громадянам надані листівки з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних подій різного характеру.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області