Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомляє

Дата: 11.05.2022 15:10

У в’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, введенням на території України воєнного стану, на підставі п.4 ч.1 ст.8 Закону України  «Про правовий режим воєнного стану» оголошенням загальної мобілізації Указом Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року оголошуємо про прибуття військовозобов’язаних до третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м.Борзна, вул.. Чернігівська,30 для звірки військово-облікових документів, при собі мати (паспорт, військовий квиток, тимчасове посвідчення).

Начальник третього відділу Ніжинського районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

майор                                                                                  В. КУШНІР