Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

ТОВ "Чернігівгаз Збут" закликає юросіб  здійснювати оплату за спожитий газ та електроенергію відповідно до умов договору

Дата: 10.03.2022 17:08
Кількість переглядів: 199

Фото без опису

 

ТОВ "Чернігівгаз Збут" закликає юросіб  здійснювати оплату за спожитий газ та електроенергію відповідно до умов договору

 

Шановні клієнти! ТОВ "Чернігівгаз Збут", що працює під брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ, висловлює вам свою глибоку повагу та підтримку у цей складний для нашої країни та усіх нас час.

 

На даний момент наша компанія здійснює безперебійне постачання природного газу та електроенергії для клієнтів, витримуючи всі умови контракту за ціною, незважаючи на значне збільшення закупівельної ціни на Європейських хабах (на сьогодні котирування TTF значно перевищили 2 000 дол. США за тисячу куб м) та росту курсу валют, за якими проводиться закупівля газу в Європі.

 

Закупівля природного газу та електроенергії проводиться у повному обсязі для забезпечення потреб наших клієнтів, навіть за умови того, що на території нашої держави діє військовий стан, затверджений Указом Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

 

"У цей складний для Чернігівщини, всієї  нашої країни та суспільства час, ми як відповідальний платник податків, намагаємось робити усе можливе для того, щоб забезпечувати усіх клієнтів енергоресурсами, які вкрай необхідні для провадження господарської діяльності підприємств - та всі разом  працюємо на благо нашої держави, задля стабільності, перемоги та миру", - зазначив директор ТОВ "Чернігаз Збут" В'ячеслав Зозуль.

 

Розуміючи надзвичайну важливість своєї соціальної місії, ТОВ "Чернігівгаз Збут" на сьогоднішній день не проводить заходів з обмеження газопостачання та електроенергії клієнтам, що мають заборгованість за енергоресурси.

 

У таку важку для усіх нас хвилину ми потребуємо підтримки та розуміння від наших клієнтів, адже закупівля та постачання природного газу та електроенергії нашою компанією напряму залежить від вчасних розрахунків за спожиті природний газ та електроенергію.

 

Просимо вас  з розумінням поставитись до даної ситуації та проводити оплату за спожитий природний газ та електроенергію, дотримуючись умов договору.

 

У разі, якщо Ваше підприємство на даний момент знаходиться у скрутному становищі, будь ласка, здійснюйте оплату за спожиті енергоресурси поетапно, кожні два-три дні.

 

Дякуємо Вам за розуміння, віримо у нашу спільну перемогу! 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень