ТОВ «Чернігівгаз Збут»: відтепер комісія при сплаті за газ 0%.

Дата: 10.03.2022 18:06

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: відтепер комісія при сплаті за газ 0%.

У ці складні часи ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», робить все можливе, щоб наші клієнти не наражали себе на небезпеку. Тому, разом з нашими платіжними партнерами, ми досягли встановлення комісії при оплаті за газ через онлайн сервіси – 0%.

Ось ті самі сервіси, які можна використати для сплати за газ без комісії:

Тепер це не тільки безпечніше, а й вигідніше. Бережіть себе та близьких!

З відучора комісію за онлайн платежі не стягує #Кошт, #iPay та #Portmone. Незабаром аналогічні налаштування будуть проведені #EasyPay.

Нагадуємо, що на сайті «Чернігівгаз Збут»( https://cngaszbut.com.ua/ ) є можливість перерахувати кошти в підтримку української армії, якщо маєте таку можливість – не вагайтеся.

Крім того, будь-які обмеження по оплаті з картки #єПідтримка на сьогодні відсутні, ці гроші можуть бути використані для сплати за газ.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.