До уваги жителів громади щодо перерахунку субсидій з січня 2022 року

Дата: 17.02.2022 12:56

До уваги жителів громади щодо перерахунку субсидій з січня 2022 року

За інформацією управління соціального захисту населення Ніжинської райдержадміністрації у січні 2022 року проведено перерахунок житлових субсидій у зв’язку з скасуванням «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до протоколу №49 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 грудня 2021 року  скасовано з 23 грудня 2021 року «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення на території Чернігівської області.

У відповідності до пункту 4 постанови КМУ від 25.03.2020 року  №247 «Про особливості надання житлових субсидій», з січня 2022 року для домогосподарств, які отримують житлову субсидію,  проведено перерахунок субсидії без урахування збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. Внаслідок перерахунку розмір призначеної субсидії за січень місяць зменшений.