Рятувальники запобігають пожежам у житловому секторі

Дата: 07.02.2022 08:32

Співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальний рейд на території міста Борзна.

Під час заходу рятувальники звернули увагу населення на утримання в безпечному протипожежному стані приладів пічного опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або несертифікованих електрообігрівачів.

Крім того, надзвичайники нагадали громадянам основні правила безпеки в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, під час перебування біля водойм, а батькам наголосили про небезпеку дитячого травматизму внаслідок залишення малечі без відповідного нагляду.

Для більш детального ознайомлення з цими правилами рятувальники вручили громадянам тематичні пам’ятки й листівки.

Ніжинське районе управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області